درباره ما

شرکت راستین پایا چاوش مجری نمایشگاه های خارج از کشور می باشد. این شرکت با اهتمام به امر توسعه صادرات تولیدات ایرانی و حضور پررنگ تر بازرگانان ایرانی در کشورهای جهان سوم از تمام دانش و ابزار خود برای تحقق این امر در بازارهای تشنه هدف ، بهره می برد . بارزترین کمبودی که در راه توسعه ی صادرات محصولات ایرانی گریبانگیر صادرکنندگان است؛ عدم اطلاع رسانی و معرفی صحیح می باشد. راستین پایا چاوش برای رفع این مشکل در حوزه‌های زیر اقدام به فعالیت می‌کند:

 

الف –برپایی نمایشگاه در خارج از کشور 

در سال ۲۰۱۷ شرکت راستین پایا چاوش اقدام به برگزاری حدود ۲۰ نمایشگاه در نقاط مختلف دنیا می کند.

جدول نمایشگاه‌های پیش رو در سال ۲۰۱۸

 

ب. اعزام هیئت تجاری

نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و رویدادهای مهم تجاری و صنعتی در دنیا و منطقه رخ می‌دهد که تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان در صنایع مختلف نیاز به حضور، بررسی بازار وبهره‌گیری از این رخدادها دارند.

شرکت راستین پایا چاوش با اشراف به نمایشگاه‌ها و رخدادهای تجاری و توسعه بازار در دنیا به خصوص منطقه خاورمیانه، آفریقا، آسیای میانه، آسیای صغیر و اروپا؛ اقدام به برنامه‌ریزی و تدوین یک برنامه مفید تحت عنوان هیئت تجاری برای بازدید از این رویدادها می‌کند.

خدمات راستین پایا چاوش برای هیئت‌های تجاری:

  1. تنظیم یک برنامه مدون و مفید برای بازدید
  2. دریافت کارت بازدید از نمایشگاه هدف
  3. خدمات رجیستر بازرگانان محترم
  4. تهیه بلیط و ویزا (احیاناً وقت سفارت)
  5. دعوتنامه تجاری
  6. جلسات B2B
  7. برنامه‌ریزی برای بازدید از بازرگانان و اعضای هیئت از صنایع، راسته بازار و بازرگانان کشور هدف

 

ج.طراحی و غرفه سازی

شرکت راستین پایا از تیم بسیار حرفه‌ای و خلاق برای طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی بهره می‌برد.

این تیم خدمات طراحی غرفه‌ی نمایشگاهی هم برای نمایشگاه‌های داخلی و هم نمایشگاه‌های خارج از کشور را انجام می‌دهد.

تیم ساخت غرفه شرکت در خارج از کشور، متریال مورد نیاز را از کشور هدف به صورت محلی تهیه می‌کند، به همین دلیل هزینه‌های ساخت غرفه کاهش می‌یابد چرا که دیگر متریال اولیه وارد پروسه‌ی هزینه‌بر واردات و صادرات و پرداخت و تعرفه‌های سنگین صادرات و تعرفه ورود در کشور مقصد و همینطورVAT و دیگر هزینه‌ها نمی‌شود که می‌تواند قیمت تمام شده را به شدت بالا ببرد.

 

د.حمل بار نمایشگاهی

شرکت راستین پایا؛ بار نمایشگاهی شرکت کنندگان در نمایشگاه‌های مختلف را اعم از نمونه محصول، کاتالوگ و… در تهران، گمرک فرودگاه امام خمینی دریافت و در غرفه نمایشگاهی کشور مقصد به شرکت‌های متقاضی تحویل می‌دهد.

 

شما شرکت محترم می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت نمایشگاهی راستین پایا چاوش بازدید و با ما تماس حاصل فرمایید.

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *